Бред Пит: Елита на педофили владее со светот – Илуминатите ја водат секс трговијата со деца во Холивуд

По последната серија апсења на педофили во Калифорнија филмската ѕвезда Бред Пит откри шокантни информации за длабочината на проблемот со педофилијата во Холивуд.

Излегува дека актерот кој е ветеран во шоубизнисот, лично бил сведок на темната страна на забавната индустрија, пишува “Шоу” во новиот број.

“Целата телевизиска и филмска индустрија се врти околу привлекувањето на деца во мрежата, која се протега во САД и пошироко одземјата, како и во високообразовните социјални и политички структури.

Вие мислите дека Холивуд сака да прави филмови? Тоа е само нус-производ: Сè е за пари и уште поважно, за моќ и контрола! “, изјави Пит, кој додава:

“Луѓето кои управуваат со Холивуд, управуваат со Америка и со поголемиот дел од светот и не им е гајле за филмовите!

Сте слушнале за Илуминатите, нели? Тајните општества, политичарите, банкарите и медиумите – тие се оние кои управуваат со педофилските кругови, истите управуваат и со светот, а сето тоа започнува од Холивуд.

Децата сакаат да снимаат филмови, или посоодветно е да се каже дека родителите сакаат да ги видат своите деца во филмовите и ќе направат се за да ги направи познати “.

А на прашањето зошто мрежите на елитата го избрале токму Холивуд, актерот е категоричен:
“Поради родителите. Ова е американскиот сон – да бидеш познат. И родителите би направиле сè за да ги направат деца такви. Дали некогаш сте ги виделе мајките родителите на дете актер? Тие се навистина луди.

Таков род за лесни добивки може да се однесува само на филмовите, а и за музиката, телевизијата, шоубизнисот. Реално родителите ги продаваат душите на своите деца за слава “.

Според ѕвездата децата се користат како политичка валута додека родителите ги затвораат очите со надеж нивното потомство ќе ја предводи следната класификација.

“Еден од оние (од елитата) купува некој филм. Илјадници деца се јавуваат на кастинг за главната улога, и можеби стотина од нив се претставуваат добро. И тогаш се појавува некоја лоша мајка која би направила сè за улогата. Потоа детето паѓа кај некој тип кој раководи со телевизиската мрежа.

Таа го дистрибуира филмот и е депонент дела ќе освои многу пари, кога делот ќе стане хит. Човекот од телевизијата никогаш не би рекол нешто лошо за филмот, бидејќи е депонент и знае што тој направил со тоа дете.

Истото се случува околу политичари и банкари … Тоа се задкулисни игри со деца кои се како адут. “Бред Пит има тешко минато со тајните општества, откако истече видео на неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли. Во него таа ги открива жестоките ритуали на Илуминатите во Холивуд со човечки жртви.

Слично на Бред Пит и Илајџа Вуд исто беше бескомпромисен во изјавата, велејќи дека Холивуд е во канџите на скандалот со сексуалното насилство врз деца, која вклучува “многу влијателни личности” кои се под чадорот на политички лидери од врвот. За Вуд скандалот во Холивуд е на скала, сличен на оној со Џими Савин во Велика Британија, во кој поранешната телевизиска ѕвезда, кој имал аблиски односи со британското кралско семејство, не е само сериски педофил, туку буквално злоупотребил стотици деца, но и макро на деца за елитата на педофилските кругови.

RTL симни ТВ шоу за срамните откритија на Д-р Фил која во телевизиското шоу откри педофилски круг на елитата заедно со жртвата Кенди. Но, само неколку дена по емитувањето на изданието шоуто беше суспендиран од холандскиота медиум RTL.

Иако шоуто се емитува петнаесет години, медиумот одбива да ја посочи другата причина за повлекувањето од екранот освен “промена во програмската шема”, направена од продуцентите на шоуто. За време на шоуто, кое беше емитувано минатиот месец, бегалката од педофилската мрежа, позната само под името Кенди, ја открива целата шема на елитата за педофилија, вклучувајќи ги главните на моќни корпорации и високи политичари на врвот на политичката елита.

Кенди сподели уште дека како дете патувала низ целиот свет со приватен авион по ВИП настани, како дури имала сопствен шминкерт и стилист за да изгледа “убава” за “клиентите”.

Откако го поминала речиси целиот свој живот во заробеништво, таа ретко гледала телевизија или имала пристап до интернет, но сега вели дека постојано гледа на ТВ мажие и жените, кои исто така била продавани

Единствениот човек кој може да ме заштити од нив е “човекот кој ме држи” – тој ми покажа како да се самоубијам правилно со пиштолот   “.

Според неа била продадена од своите родители за живот во сексуално ропство и била сексуално злоупотребен а”уште пред да може да зборува”.
Откако шоуто беше емитувано на телевизија, се шири како вирус низ целиот свет. Луѓето почнуваат да се будат и да сфаќаат дека секс трафикот со деца се реалност и потекнува од највисоките нивоа на власта.

Долго време повеќето луѓе мислеа дека елитните кругови кои се вмешани во сексуалната мрежа само се конспирациона теорија, но историјата на Кенди ја открива вистината, која достигнува до голем број на луѓе.

Во Холандија има епидемија на случаи на педофилија од високи луѓе од елитата, вклучувајќи градоначалник и функционер на правдата, кои биле повикани во судот од наводните жртви на детски сексуален педофилска мрежа Холандското педофилско општество неодамна ја оспори пресудата на Врховниот суд над нивната организација, тврдејќи дека забраната на нивната педофилска група е прекршување на слободата на говорот.

Путин кон Трамп: Ќе почнеме да ги објавуваме имињата на педофили во Вашингтон!

Треба да се разобличи елитните педофилски кругови во Вашингтон “, инаку Русија ќе почне да ги” именува лицата, да ги објавува имињата “, предупреди рускиот претседател.

Поддршката на педофилијата, како дел од политиката на САД е глобален проблем, кој треба да биде искоренет. Ова ниво на неетичка корупција мора да биде запрена, а ние имаме средства за тоа да го направиме, ако владата на САД не го сака тоа “.

Русија нема да попушти и да му дозволи на Западот да наметне “псевдолиберални вредности”, изјавија од Кремљ.

Прашањето за злоупотребата на деца изгледа нешто што за Путин е од исклучителна приоритет. Претходно оваа година, тој стави целосна забрана руски деца да бидат посвоени од американски граѓани поради епидемијата од педофилија кој е инфицирано општеството во САД.

Scroll to Top