Турскиот глумец Џан Јаман ја раскина веридбата со бившата на Ибрахимовиќ

By

Турскиот актер Џан Јаман (31) ја раскинал веридбата со италијанската новинарка Дилета Леота (30), пишуваат италијанските медиуми. Тие тврдат дека Јаман не се дошол на роденденската забава на новинарката, а претходно пишуваа и дека Леота веќе не го носи вереничкиот прстен на рака.

Поранешната девојка на Ибрахимовиќ и Џан се свршија на Денот на вљубените. Тогаш глумецот ја побара за жена со голем транспарент од авион. Тие планираа раскошна венчавка во 2022 година.

На социјалните мрежи Дилета и Џан престанаа да објавуваат заеднички слики, а последен пат се видени заедно на почетокот на август. Обожавателите забележале и дека веќе не си ги лајкуваат објавите на Инстаграм, но парот не се огласил во однос на овие гласини.

(Фото) Новинарката Дилета во страст со турскиот актер Џан Јаман: Жешки сцени на јахта во Бодрум

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at TwistMoe animes online

Website https://animeheaven.pro: Watch Mugen no Ryvius: Illusion animeheaven Episode 6 attack on titan anime heaven

AnimeBee: The God of High School anime episode 13 online free at https://animebee.to gogoanime

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

Debate: https://www.debate.org/kissanimemx/

Kenhsinhvien: https://kenhsinhvien.vn/wall/animefreakws.1087747/#about