(Фото) Анастасија ја прослави Ноќта на вештерките со своето момче

By

Анастасија Ражнатовиќ ја прослави Ноќта на вештерките со своето момче Џорџе Кулјиќ од Нови САД. Младата двојка се забавувала во еден локал во Белград, кој организирал прослава по повод празникот.

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ се маскирала во костим на Отровната Ајви од популарниот филм на Бетмен.

Нејзиниот дечко, пак, решил оваа ноќ да ја мине маскиран како макро.

(Фото) Анастасија се маскираше во Отровната Ајви за Ноќта на вештерките

Ќе ви се допадне

KissAnime: Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime plus

Watch anime online for free at AnimeTV anime tv shows list

My Little Pony: Friendship Is Magic Season 8 (Dub) (https://animeheaven.pro/m/Ym0a) Episode 26

AnimeBee: Crayon Shin-chan Movie 18: Chou Jikuu! Arashi wo Yobu Ora no Hanayome anime episode Full online free at https://animebee.to watch anime dub

Profile ameba: https://profile.ameba.jp/ameba/gogoanimebe

Animeflixnl sitew: http://www.animeflixnl.sitew.org/