(Фото) Анастасија во бикини против пандемијата

By

Ќерката на Цева Ражњатовиќ, Анастасија, со фотка во бикини на социјалните мрежи кажа  „останете дома“.

Таа веќе почна да ја гради својата музичка кариера, а деновиве на Инстаграм постојано објавува фотографии од летувањта. „ Редовно се присетувам на летото и плажите додека лежам замотана во ќебе дома во кревет. Сега не се излегува никаде. Остани дома за ова чудо што побрзо да помине, бидејќи се зависи од нас,вели Анастасија.

 

 

Ќе ви се допадне