ФОТО: БЕЗ НИТУ ЕДЕН ФИЛТЕР И ШМИНКА – Каја покажа дека навистина изгоре на сонцето

Катарина Остојиќ Каја ја сподели со обожавателите и ова невообичаено, но и изгорено издание во костим за капење.

Каја, последните денови направи хаос на социјалните мрежи со провокативните фотки, на кои не останаа имуни ни мажите ни жените.

Иако секогаш е беспрекорно средена и редовно го истакнува своето секси тело во минијатурно бикини, пејачката сега се „пофали“ со едно сосема опуштено селфи, на кое покажа дека малку го изгорела лицето…

„Изгоре зајчето“, напиша Каја, која овој пат немаше филтери, а беше целосно ненашминкана.

 

Printskrin: Instagram/kaya_ostojic

Сепак, по ова, ги почести обожавателите со малку посвежи фотографии…

Foto: Instagram/kaya_ostojic

Foto: Instagram/kaya_ostojic
Scroll to Top