ФОТО: Чинат 1200 евра и имаат опашка – Штиклите на Карлеуша предизвикаа ВОЈНА!

Јелена Карлеуша дигна невидена прашина со последниот моден хит од „Гуци“ колекцијата.Познато е дека Јелена Карлеуша важи за дама со стил и издвојува невидена количина на пари за гардероба и обувки, а последниот крик на мода сега ќе биде на нејзините нозе!

Јелена се пофали со новите „Gucci“ штикли, со прилично необично и ретро изглед со зебра дезен, а да биде работата целосно оригинална, тие, верувале или не, имаат и опашка!

Новинарите веднаш побараа да видат која е цената за вакците штикли, а како што интернетот вели, овие „зебри“ на Јелена, чинат околу 1200 евра.

 

 

Printskrin: Instagram/karleusastar

Додека некои мислат дека се оригинални и полн погодок, и едвај чекаат да ги видат на нозете на Карлеуша, другите сметаат дека се ужасен и целосно промашување, па ги нарекуваат скандалозни…

Погледнете го видеото кое ЈК, го објави на Инстаграм:

I ❤️Gucci #gucci @gucci

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Што велите вие – моден хит или моден трик?

 

Scroll to Top