(ФОТО) Доколку Каја се помести за некој сантиметар, сигурно ќе покаже нешто и што не треба

Пејачката од Ибица провоцира како никогаш претходно, во костим за капење, кој е на граница да открие повеќе од што треба.

Да се соберат сите провокативни слики на Катарина Остојиќ Каја, кои ги објавува од почетокот на кариерата, не би ги надминал бројот на оние кои пејачката ги почести во јавноста за последните месец дена.

Секако, оние кои со сигурност не би се бунеле се мажите, чие срце постојано рипа, секој пат кога таа ќе испровоцира со нова фотка во бикини.

 

Како што сите досега сигурно приметиле, Каја нема конкуренција кога е во прашање големината, на бикинито се разбира, затоа што помали од неа, тешко дека има некоја на естрадата.

Најновата фотка, Каја ја покажа без шинка, но и во уште едно бикини со минијатурна големина, поради што сите гледаа во долниот дел од телото, затоа што било какво поместување за некој сантиметар, сигурно би покажала и повеќе од тоа што се смета за пристојно…

 

 

И малку од поинакква поза:

Scroll to Top