(Фото) Душко по гаќи и тоалет хартија се смири со Јелена

By

Откако пред неколку дена Јелена Карлуша го пријави сопругот Душко за малтретирање, изледа дека брачниот пар се смири.Пејачката на Инстаграм објави фотографија од својот сопруг во гаќи  сосе  тоалетната хартија која деновиве е најбарана.

Деновиве некои  медиуми пренесоа дека Карлеуша денес на 21 март во 18 часот го пријавила Тошиќ за семејно насилство. Исто така тие пренесоа дека пејачката изјавила во полиција дека веќе подолго време трпи насилство од Душко и дека одбила лекарска помош. Таа подоцна ја демантираше веста дека Душко ја малтретирал.

Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ во полиција за семејно насилство

 

 

Ќе ви се допадне