(Фото) Јелена Карлеуша сонува за Малдиви

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша сонува да се врати на Малдивите. Таа објави неколку фотографии од времето кога беше во посета на ова егзотично место. Во моментов таа, како и сите останати колеги ги откажа концертите и настапите и со семејството е во самоизолација поради опасниот коронавирус.

„Кога целиот овој хаос ќе заврши, се враќам во овој рај на земјата“, напиша Карлеуша на „Инстаграм“.

Иако пејачката на постот објасни дека фотографиите се од времето кога била дебела, голем дел од фановите и коментираа дека е вистинска бомба.

 

View this post on Instagram

 

Take me back 🙏🏻😍 #maldives Kada se sav ovaj haos završi, vraćam se u ovaj raj na zemlji … (#tb when I was 🐽)

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ќе ви се допадне

Baoh the Visitor (https://animebee.to/m/2kew) Episode Full

Iczer Reborn Episode 6

Watch Transformers Energon Episode 51

Website https://aniwatch.pro: Watch Children Who Chase Lost Voices aniwatch Episode Full anime online

Git feneas: https://git.feneas.org/gogoanimebe

Provenexpert: https://www.provenexpert.com/kissanimemx/