(ФОТО) Каја се соблече во бело бикини и ги рашири нозете – Некои велат покажа премногу

By
Катарина лумпува на Ибица, а од луксузното сместување, фановите ги почести со жешки фотки во бел костим за капење со кој баш ги испровоцира сите.

Таа веќе трет ден ужива во Шпанија, каде, како што веќе и претходно пишуваа медиумте, престојува со пријателка ос Русија со приватен авион!

Каја и нејзината пријателка уживаат во вилата од околу 2 милиони евра, а неколку метри ги дели од собата од базен со волшебен поглед.

 

Но, по нејзините жешки фотки покрај базенот, сега Каја издоминира во бел костим за кепење, покажувајќи го исунчаното тело и опасните облини.

Каја позираше во штикли со потпис на Џузепе Заноти, чија цена е околу 750 евра.

Но, интересна снимка Каја направи на плажа, кога нешто од поблиску го покажа своето тело, додека со костимот за капење се помести, и за малку ќе откриеше премногу…

Како што изгледа ќерката на пејачката, со која неодамна се сликна во бикини во Италија погледнете ги овде.

 

Ќе ви се допадне

https://animepahe.cc stream anime online

Watch anime online for free at AniWatch watch anime

How heavy are the dumbbells you lift? (Dub) Episode 12

KissAnime: Toriko (Dub) anime episode 50 online free at https://kissanime.mx kissanime legend of korra

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflixnl/home

Cuchi hochiminhcity: http://www.cuchi.hochiminhcity.gov.vn/Lists/Hoi_Dap_DB/DispForm.aspx?ID=2335