(ФОТО) Каја се соблече во бело бикини и ги рашири нозете – Некои велат покажа премногу

By
Катарина лумпува на Ибица, а од луксузното сместување, фановите ги почести со жешки фотки во бел костим за капење со кој баш ги испровоцира сите.

dobivaj vesti na viber

Таа веќе трет ден ужива во Шпанија, каде, како што веќе и претходно пишуваа медиумте, престојува со пријателка ос Русија со приватен авион!

Каја и нејзината пријателка уживаат во вилата од околу 2 милиони евра, а неколку метри ги дели од собата од базен со волшебен поглед.

 

Но, по нејзините жешки фотки покрај базенот, сега Каја издоминира во бел костим за кепење, покажувајќи го исунчаното тело и опасните облини.

Каја позираше во штикли со потпис на Џузепе Заноти, чија цена е околу 750 евра.

Но, интересна снимка Каја направи на плажа, кога нешто од поблиску го покажа своето тело, додека со костимот за капење се помести, и за малку ќе откриеше премногу…

Како што изгледа ќерката на пејачката, со која неодамна се сликна во бикини во Италија погледнете ги овде.

 

Ќе ви се допадне