(Фото) Карлеуша предизвика воодушевување во дискотека во Нови Сад

By
Јелена Карлеуша синоќа го одржа првиот од двата концерти во една од дискотеките во Нови Сад.

dobivaj vesti na viber

Пејачката приреди одлична забава на своите претходни настапи во дискотеката „Парадисо“

Во прекусо фустанче и чизми од 10.000 долари Јелена два часа пееше пред 2000 луѓе, кои заедно со неа се забавуваа на нејзините најголеми хитови.

Но, она што на сите им падна во очи беа нејзините немирни гради, кои Јелена со крајни напори се обидуваше да ги смири.

Јелена се трудеше да ги задржи на место, а со жешките пози ги излуде сите мажи во дискотеката.

Специјалните ласери, заледениот екран и танчарите беа само дел од шоуто кое Карлеуша секој пат ѝ го приредува на својата публика, а жешката атмосфера е резултат на ваквиот труд.

 

 

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch anime online JUJUTSU KAISEN

online anime Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

One Piece (Dub) Episode 757

watch animes My Hero Academia Season 4

Attack on Titan Season 3 (Dub)

tải go88