(ФОТО) Карлеуша во минијатурно бикини го легна Тошиќ, па го гризна на незгодно место

Пет нови провокативни фотки објави Јелена Карлеуша на Фејсбук на кои друштво и правеше нејзиниот сопруг, фудбалерот на Бешикташ.

Јелена Карлеуша, веќе некое време уживаше во Истанбул, заедно со сопругот Душко Тошиќ. Таа на Фејсбук објави серијал на фотки на кои токму главната ѕвезда е таа и нејзината посилна половина.

Прво Карлеуша работеше склекови покрај базенот.

 

Foto: Facebook/jkdiva

Нејзините вежби ги следеше токму Душко.

Foto: Facebook/jkdiva

А потоа почна жешката акција.

Foto: Facebook/jkdiva

ЈК и Тошиќ легнаа на лежалката.

Foto: Facebook/jkdiva

А потоа го гризна за палец.

Foto: Facebook/jkdiva 

Погледнете што Карлеуша изјави за новиата избраничка на Аца Лукас, на следниот линк:

Scroll to Top