(ФОТО) Љуба Пантовиќ објави фотка на која е полугола!

Некогашната учесничка на „Фарма“ и „Парови“ објави провокативна фотка на социјалните мрежи.

Љуба Пантовиќ, која своевремено можевме да ја гледаме во ријалити шоута на „Фарма“ и „Парови“, повторно се пофали со својата линија. Таа на Инстаграм објави фотка на која е полугола.

Голите гради ги прекри со рацете, а многу од нејзините обожаватели на оваа социјална мрежа, гледаа во нејзината тетоважа, како и рамниот стомак.

Да потсетиме, Љуба Пантовиќ, доби понуда, дасликата со американско издание „Плејбој“. Колку хонорар и понудија, можете да прочитате на следниот линк:

 

Scroll to Top