(Фото) „Не сум трудна, дебела сум“ – Сека Алексиќ се сликаше во костим за капење

By

Српската пејачка Сека Алексиќ објави слика во костим за капење додека лежи на базен покрај синот Јован. Фановите веднаш почнаа да ѝ честитаат за новата, трета бременост, оти на сликата изгледа како да има труднички стомак.

„Не, јас сум дебела“, Сека одговори во свој стил.

Сека во јануари годинава го роди Јован, а пред четири години стана мајка првпат кога го роди синот Јаков.

 

Ќе ви се допадне