(Фото) Николина Пишек секогаш е секси: Топ бикни и одмор на Бол

By

Познатата хрватска водителката Николина Пишек е на одморот во Бол на островот Брач, во Хрватска, заедно со нејзиниот сопруг, професор по книжевснот,  Видоје Ристовиќ.

И овој пат таа го привлече вниманието откако позираше во зелен едноделен костим за капење, со голема и впечатлива сина марама на главата.

Пишек важи за една од најзгодните дами во Хрватска.

 

Ќе ви се допадне