(Фото) Новото бикни не е за градите на Карлеуша: Српската пејачка ги возбуди фановите

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша иако се врати од Турција, каде во луксузен ресорт во Анталија беше со ќерките Ника и Атина, летото се уште е за неа предизвик. И за бикините. Неодмна се сликаше во плетени танга бикини од домот на Дедиње, а сега објави нова фотка со ново бикни. И пак фановите во транс, возбудени, ем од градите ем од секси изгледот на пејачката.

View this post on Instagram

Pretty in @prettylittlething ✌🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ќе ви се допадне