(ФОТО) Популарниот српски пејач направи тетоважа во има на љубовта

By

Многу луѓе не знаат како да ја искажат љубовта па се трудат на најразлични начини , да ја искажат љубовта  па често пати избираат и луди начини.

dobivaj vesti na viber

Еден од тие луѓе е и српскиот пејач  Саша Капор,кој сакајќи да ја овековечи љубовта спрема својата сопруга направи тетоважа.

Тој на градите направи тетоважа со ликот на својата сопруга и синот а над нив има крила.

Како ви се допаѓа!?

@chikakapor_beard 👋

A post shared by Nikolina Kovač Kapor (@nikolina.kovac) on

Ќе ви се допадне

https://tai.go88.is/

không rút được tiền sunwin Cách tải game sunwin tài xỉu đổi thưởng mới nhất 2022 sunwin apk 2020