(ФОТО) Поранешната на Теодосиќ се соблече на јахта – Со огромните гради ги препоти сите

Една од ретките романси на Милош Теодосиќ позната на јавноста беше онаа со српската актерка и поранешна водителка Софија Рајовиќ.Српската актерка на својот Инстаграм, и понатаму ја држи фотката со Милош Теодосиќ, која наводно ја остави баш тогаш кога нивната слика заврши во јавноста.

И додека некогаш правеше хаос токму со фотките со српскиот кошаркар, Софија денеска ја подигна температурата на своите слики со летувањето, кое и тоа како го испровоцира машкиот род.

 

Foto: Instagram/sofijarajovic

Како што може да се види на нејзиниот профил, Софија ужива во Хрватска, од каде и пријателите ги почести со фотка од јахта, на која акцентот го стави на нејзините големи гради со кои често се фали…

Foto: Instagram/sofijarajovic

А, потоа, и една меѓу карпите…

Foto: Instagram/sofijarajovic

Еве и како Јелисавета изгледа во бикини, па во коментарите споделете го вашето мислење – која е подобро?

🎏☀️

A post shared by Jelisaveta Orašanin (@jagodenamagli) on

 

Foto: Instagram/jagodenamagli

Scroll to Top