(Фото) Преслава од „Преспав“ се разголе во Банско

By

Јана Маринова која публиката кај нас ја запозна како Преслава, газдарицата на пансионот „Преспав“, ги искористи деновиве со сопругот да замине на одмор во зимскиот центар Банско.

На социјалните мрежи беше споделена нејзина фотографија како ужива во базен.

Една од најпопуларните бугарски актерки, за „Репортер“, ни кажа дека е зависна од адреналин, кој ја тера да снима опасни сцени, и сосема поинаква, како што вели, од Преслава, „која била надмена и која дошла во Преспа да ги учи што е селски туризам“.

Преслава од „Преспав“ запеа сред интервју: Во кафеана нарачувам само македонски песни

 

Ќе ви се допадне

Watch Dragon Ball Z Episode 263 (https://animeplanet.cc/m/g7oj/ep-263) at AnimePlanet anime planet romance

Dr. Stone Episode 24 at website https://crunchyrollfree.com free crunchyroll reddit