(Фото) Само Карлеуша може да облече танга бикини кое е за чудње

By

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша беше на одмор во Турција, каде одмараше во луксузен ресорт заедно со ќерките Ника и Атина. Таа пак на  „Инстаграм“ ги зиненади своите фанови со новото танга-бикини. Ама овој пат се пофали со плетено бикини со кое позираше пред нејзината вила во Дедиње, Белград.

View this post on Instagram

Cutie pie 😉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Pigtail party 🎉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ќе ви се допадне