(ФОТО) Саша Ковачевиќ со фотка покрај базенот ги излуде девојките

By
Припадничките на поубавиот пол беа повеќе и од задоволни.Саша Ковачевиќ веќе со години е миленик на девојките. Пејачот на Инстаграм објави нова фотка, на која до израз доаѓаат неговите мускули.

Саша позираше покрај базенот, опуштајќи се.

„Лето. Грчка“, напиша меѓу останатото и ја објави фотката.

🏄‍♂️🌞🌊 #chill #summer #relaxing #greece #litohoroolympusresort

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Ќе ви се допадне

AnimeFreak animefreak site: Watch Attack on Titan Season 3 Episode 5 (https://animefreak.ws/m/lKJ7/ep-5)

GoGoAnime gogoanime anime list: Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview