(Фото) Саша Ковачевиќ позира гол, пејачот со жежок поздрав од бањата

By

Саша Ковачевиќ го украде вниманието на социјалните мрежи позирајќи гол во бањата. Пејачот, кој важи за голем миленик кај девојките, на сликата ја средува брадата. Голем број од фановите и овој пат го пофалија за одличниот изглед.

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 4

AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2 Episode 9

anime freak tv The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

english anime AnimeFreak Attack on Titan (Dub)

Your Lie in April Episode 21