(ФОТО) Секс бомбата од 90-те и понатаму ги излудува мажите

By
За Бранка Соврлиќ многумина се согласуваат дека е „како вино“, и дека времето е апсолутно на нејзина страна.

Бранка Соврлиќ беше една од најпопуларните фолк пејачки на деведесетите години, а дури и на самиот влез во седмата деценија изгледа беспрекорно.

Пејачката секој слободен момент го користи за патувања со сопругот Пајо или другарките, а земјите кои често ги посетува и во кои секогаш на драго срце се враќа се Турција и Египет.

Бранка на една од овие егзотични дестинации позираше во костим за капење, и гордо ги покажуваше своите атрибути.

 

Дотерана е дури и кога е на плажа, брод или во базен…

А неизоставен дел од морскиот стајлинг на Бранка, како што приметувате се, атрактивните очила и добриот шешир.

Бранка е во бело бикини, а она што на сите им упадна во очи е дека изгледа навистина негувано и дека и со 60 години одлично му пркоси на времето.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animeheavens: The Misfit of Demon King Academy (https://animeheaven.pro/m/NpmK) Episode 13

AnimeTV free anime: The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 14