(Фото) Северина правеше концерт дома кај Кеба

By

Северина додека е во самоизолацијата во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба направи вистински коцерт. Таа речи да ги развесели своите обожаватели и да им даде повод, како вели, да се дотераат и опуштат со чаша вино.

„Облечете се во нешто убаво, не во пижами, земете чаша вино и на здравје„, рече пејачката во видеото, објавено на својот инстаграм-профил.

Ќе ви се допадне

The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 25 at website https://animeflix.nl animeflix inuyasha

Tokyo Ghoul Episode 12 at website https://gogoanime.be boruto gogoanime