(Фото) Сораја со раширени нозе посака слатки соништа

By

Црногорската старлета Сораја Вучелиќ, која летово го минува во Франција, се сликаше во црвена ноќница. Набргу таа доби над 10.000 лајка и голем број комплименти.

 „Слатки сништа“, им порача Сораја. Таа е позната по тоа што често објавува провокативни фотографии, а за себе вели дека обожава брендирана облека.

Деновиве таа беше цел на српските медиуми кога во јавноста се појавија снимки и фотографии од 2011 година кога учествуваше во реалното шоу „Големиот брат“.

Иако пред шоуто ги зголемила градите, таа бргу потоа стави силикони на усните, ги коригира забите, јаболкцата, а го намали носот.

Српската стралета никогаш не криела дека правела корекции на изгледот, но до неодамна не признаваше дека го коригирала и носот.

Ќе ви се допадне