(ФОТО) Водителот тајно се ожени – Си ја ќари 20. години помладата колешка

By

Српскиот водител Зоран Пејиќ Пеја се оженил тајно и тоа со својата 20. години помлада колешка, Драгана Качавенда.

Двајцата се заколнале на вечна љубов на Ибица, каде биле на одмор, а сега веќе уживаат и на меден месец.

И поранешната сопруга на водителот, пејачката Злата Петровиќ, ја потврдила оваа вест за српскиот Курир.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animefreak.ws: Watch Oh Dear animefreak Episode Full animefreak bleach

AnimeDao: Jumping anime episode Full online free at https://animedao.nl the daily life of the immortal king animedao

ANIMEFLIX: Cosmos Pink Shock anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix dr stone

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

About: https://about.me/kissanimemx

Openuserjs: https://openuserjs.org/users/kissanimemx