(ФОТО) Жешка во карантин Славица Чуктераш

By

Пејачката Славиа Чуктераш облече кожно здолниште и чипкасти холахопки, ја крена ногата и направи селфи во огледало за да покаже како изгледа додека е во карантин. Фотографијата за краток период доби повеќе од 3 000 лајкови.

„Добра си“, „„Нешто убаво да видиме оовие денови“, „Преубава си“, „Испирација“ се само некои од коментарите под објавата. Инаку ова не е првпат како Чуктераш објавува фотки во провокативни изданија.

За потсетување,  Славица неодамна се разведе и  оттогаш почесто е активна на социјалните мрежи и ги радува фановите со разни објави.

 

Ќе ви се допадне