(Галерија) Аца Лукс ѝ уплати одмор од 5.000 евра на бившата жена

By

Фолк-пејачот Аца Лукас имаше турбулентен однос кој заврши со крај на бракот со сопругата Соња, но, сепак, тие ги надминаа  несогласувања.

View this post on Instagram

#mylittlefriend🐶

A post shared by SONJA • VUKSANOVIC (@sf__fashion__style) on

Како што пишуваат српските медиуми, Аца го финансирал одморот на Соња и ѝ уплатил одмор на море во Хрватска, каде што Соња е со нивната ќерка Викторија.

Тие се во еден од најлуксузните хотели во Дубровник, а според пишувањата на медиумите, пејачот за нивниот одмор платил 5 илјади евра.

View this post on Instagram

#mysunshineeveryday ☀️👸🏼

A post shared by SONJA • VUKSANOVIC (@sf__fashion__style) on

 

Ќе ви се допадне