Глумецот Бранко Видаковиќ уапсен со хероин

By

 

Српскиот актер Бранко Видаковиќ е уапсен вчера , откако полицијата кај него нашла  30 грама хероин. Веста ја пренесоа српските медиуми. Тој не бил сам, уапсен и неговот пријател, и засега се задржани во притвор.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime my hero: Watch My Hero Academia 3 (Dub) Episode 11 (https://gogoanime.be/m/wD3X/ep-11)

AniWatch anime websites: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 Episode Full (https://aniwatch.pro/m/llBD/ep-1)