Карлеуша го изневерувала Душко во нивната спална, и ќерките виделе

By

По секс скандалот со Јелена Карлеуша, сега и нови детали. Курир пишува дека  Јелена често имала секс со Огњан на брачниот кревет, додека Душко бил во странство.

“Јелена и Огњен често биле забележани во куќата на Јелена и Душко во Белград. Враниш често доаѓаше таму уште од пред три години, во 2017 година кога имаше здравствени проблеми. Кога случајно ги начекале и ќерките на пејачката, Јелена ѝм рекла дека тоа е нејзин доктор. Со оглед на тоа дека Јелена и Огњен биле јавни личности, не можеле да се гледаат по белградските хотели или приватно сместување, па состанувањето во домот на јелена била најбезбедна варијанта. Изворот додал и дека Јелена инсистираше на тоа дека Огњен да доаѓа кај неа затоа што ѝ била потребна емоционална поддршка, оти, имала тумор на матката, па поголемиот дел од времето го минувала дома.

 

(Галерија) Фудбалерот Огњен Врањеш објави голи слики од Карлеуша

Секс аферата на Карлеуша стана проблем и во „Ѕвездите на Гранд“

Ќе ви се допадне