Милица Тодоровиќ: Ослабнав десетина килограми во време на изолација

By

Пејачката Милица Тодоровиќ изјави дека успеала да ослабе десетина килограми додека била во изолација.

Некогашната „Ѕвезда на Гранд“ беше позитивна на коронавирус и мораше неколку недели да биде во карантин.

Друштво ѝ правеше нејзината колешка Славица Чуктераш. Фановите ја пофалија Милица за нејзиниот нов изглед.

 

Ќе ви се допадне