Ништо од разводот, Северина и Игор повторно заедно

By
Пејачката Северина Коиќ ги негира сите шпекулации за разводот со сопругот Игор Коиќ. Таа на својот инстаграм-профил објави нивна заедничка фотографија.
„Во друштво на ова прекрасно машко суштество. Среќно, љубов моја. Сакам што се сакаме. На љубов со љубов се враќа“, напиша пејачката.
Во последните недели многу од балканските таблоиди пишуваа за проблемите во бракот на Северина и Игор, а многупати се споменуваше дека ќе се разведат.

Ќе ви се допадне

Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 (Dub) Episode 7 at website https://gogoanime.be gogoanime dororo

Watch Death Note Episode 36 at KissAnime darling in the franxx kissanime