Ноле со точак низ Белград додека минувачите покрај Сава не го криеја воодушевувањето

By

Најдобриот тенисер на светот е во Белград каде со точак се возеше покрај брегот на Сава . Тој заедно со сопругата Јелена и децата, возеа велосипеди покрај реката, а минувачите кај халата „Бетон“ не го криеја воодушевувањето кога ги видоа дека поминуваат.

Неодамна Новак ги воодушеви фановите откако дома во кујна ги миеше садовите, велејќи дека тоа го смирува, а неговата сопруга го сликаше па ги објави фотографиите.

Ќе ви се допадне

Animepahe: Code Geass: Hangyaku no Lelouch Picture Drama - Hajimari no Zenya anime episode Full online free at https://animepahe.cc online anime

My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 25

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

Website https://animefreak.ws: Watch Machine Robo: Revenge of Chronos animefreak Episode 47 anime freak one piece

Miyakawa-ke no Kuufuku Episode Full