ПОВТОРНО СЕ ОГЛАСИ – Поранешната сопруга на Аца Лукас објави фотка, на која вриштеа коментари

Со еден потег, Соња Вуксановиќ успеа да покрене лавина на коментари на интернет.

Аца Лукас веќе подолго време е во центарот на внимание, бидејќи започна емотивна врска со Бранислава Пашајлија. Поранешната сопруга на фолкерот Соња, повторно се огласи на Инстаграм, овој пат со фотката која предизвика лавина на коментари.

На сликата се гледа како поранешната госпоѓа Вукасновиќ, позира во бел фустан, со насмевка.

 

Foto: Instagram/sonjavu

Имаше еден куп коментари, а многумина ја пофалија дека е вистинска убавица. Имаше и такви кои имаа врска со нејзиниот поранешен сопруг Аца Лукас.

„Па уживај ти, а Аца Лукас има друга сега да сонува… Ти го имаш измислено светот за некои како онаа Бранислава“, беа само некои од коментарите на фотката на Соња.

 

Scroll to Top