Сека конечно го покажа синот Јаков: Преслатко мало момче

By

Пејачката Сека Алексиќ, пред помалку од една година на свет го донесе малиот Јаков, кој е нејзина прва радост.

Таа ја најавила и неговата роденденска забава, за која се планира огромна забава.

На својот Инстаграм профил таа кончено одлучила да го покаже своето синче, кое веќе почнало и да лази.

☘️☘️☘️

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

Najlepsi trenuci! 😍

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch Argonavis from BanG Dream! animedao Episode 13 animedao my hero academia

AnimeKisa: Inazuma Eleven Go: Galaxy anime episode 43 online free at https://animekisa.in free anime

Website https://aniwatch.pro: Watch Broken Blade 4 aniwatch Episode Full aniwatch me

Yu☆Gi☆Oh! Episode 27

Recipes mentaframework: http://recipes.mentaframework.org/user/profile/148020.page

Seedandspark: https://seedandspark.com/user/kissanime-6