Скараните Ана Бекута и Цеца по шест години се смирија

By

Ана Бекута откри зошто шест години била лута на Цеца Ражнатовиќ. Кога пред шест години прославила три децении кариера, нејзината колешка Цеца Ражнатовиќ не ја испочитувала и не се појавила на прославата. Поради тоа  настанало недоразбирање меѓу двете пејачки.

„Како што се вели, ние сме цивилизирани луѓе. Имавме едно недоразбирање. Во 2015 година прославив 30 години од мојата работа. Таа не се појави на таа моја забава и ми беше малку глупаво. До неа стигнаа гласови дека сум лута. Меѓутоа, се сретнавме по некое време и го исправивме тоа недоразбирање. Сега функционираме на најнормален начин“, рече Ана Бекута. Што се однесува до учеството на Цеца во „Ѕвездите на Гранд“,  таа вели: Цеца сè уште се прилагодува, јас би ѝ рекла да биде она што е. Ја знаеме во приватниот живот, ја познавам од 1988 година, кога прв пат се појави. Јас и Цеца се знаеме долго време, дури и интензивно се дружевме во еден период, вели Ана.

(Фото) Ана Бекута на 60 години има секс трипати на ден

Ќе ви се допадне

TwistMoe: The Irresponsible Galaxy☆Tylor anime episode 12 online free at https://twistmoe.net anime to watch

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch The Melancholy of Haruhi Suzumiya Episode 14

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE

Plurk: https://www.plurk.com/animeflixnl

Debate: https://www.debate.org/gogoanimebe/