Српската пејачка пред породувањето прими лоши вести од докторите

By

Ана Николиќ која е пред пораѓај, од лекарите примила лоши вести и тоа во осмиот месец од бременоста.

Лекарите на српската пејачка и кажале дека мора да ги остави цигарите, да јаде здраво, да го смени начинот на живот, зошто многу веројатно е дека ќе има компликации при породувањетоа ако не промени нешто, пренесоа српските медиуми.

На пејачката и бил висок притисокот па мора да мирува, да се грижи за здравјето, како своето така и на бебето, да ги остави цигарите, и да јаде поздраво. Доколку не го направи тоа можни се многу компликации.

Таа во бременоста има голема поддршка од својот сопруг.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven: Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Sekka no Chikai - Kuro Sakura no Heya anime episode Full online free at https://animeheaven.pro dragon ball super anime heaven

Website https://animefreak.ws: Watch Akudama Drive (Dub) animefreak Episode 12 anime freaks anime

AnimeDao: Aura: Koga Maryuin's Last War (Dub) anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao boku no hero academia

Website https://kissanime.mx: Watch King From Now On! kissanime Episode 78 kissanime taken down

Patreon: https://www.patreon.com/gogoanimelol

Experiment: https://experiment.com/users/animefreakws