(Видео) „Ако умрам од корона, ќе се убијам“ – Ана Николиќ хит на интернет

By

Српската пејачка, Ана Николиќ, која беше гостинка во шоуто на Огњен Амииќ, го насмеа регионот со изјавата за коронавирусот. „Ако умрам од корона, ќе се убијам“, рече пејачката и додаде дека е подобро да умре од алкохол. Изјавата на Ана стана хит на социјалните мрежи, а оние што ја споделуваат, коментираат дека таа била пијана во шоуто.

Инаку, во емисијата „Амиџи шоу“, таа зборуваше и за својот нов албум, за разводот, за ќерката Тара и за разводот со Раста, но и за депресијата кога стигнала до 105 килограми, па не сакала да излегува од дома.

Ako umrem od korone ubiću se🤣🤣🤣

Posted by Ekskluziva on Среда, 25 март 2020

Ќе ви се допадне