(ВИДЕО) Ауууу, каква бомба! – Зорана се прошета во секси издание

Некогашната модна блогерка ги намами погледите на присутните на журката која беше одржана на Белата палата. Бројни познати личности беа вчера на журката на магазинот „Hello“. Меѓу останатите и Зорана Јовановиќ Зорана, која сите ги воодушеви со своето секси издание.Некогашната модна блогерка на овој настан се појави во фустан со тиркизна боја со голем рез, кој ја откриваше нејзината лева нога.

Foto: Telegraf

Зорана, која повторно е во Белград, зборуваше и со екипата на српски Телеграф. Погледнете што се изјави на следниот линк:

Scroll to Top