(ВИДЕО) БОМБА и на 50 години – Таа се соблече во бикини, а мажите паднаа во транс

Некогашната натпреварувачка од емисијата „Никогаш не е доцна“, Билјана Прокиќ, објави фотографија која баш ќе ви го привлече вниманието. Љубителите на емисијата „Никогаш не е доцна“, сигурно се сеќаваат на натпреварувачката Билјана Прокиќ. Пејачката и актерката, ги воодушеви сите со својот стас и глас во популарната емисија на „Гранд“ продукција.Да се потсетиме на еден од нејзините настапи:Билјана, која оваа година ќе наполни 50 години, изгледа фантастично. На Инстаграм објави фотка во бикини која ги воодушеви многумина, пред се припадниците на посилниот пол.

Погледнете го и едиторијалот кој Билјана го сними за српски Телеграф, на следниот линк:

Погледнете и некои од нејзините фотки:

Scroll to Top