(ВИДЕО) Леа Киш објасни од каде таа се најде во жирито на „Пинкови Ѕвездички“

By
Комплетната промена на жирито во суперфиналето на „Пинкови ѕвезди“ ги изненади сите, а Леа Киш откри од каде таа седна на црвената столица.

Леа Киш синоќа ги изненади сите во улогата на жирито во „Пинкови ѕвездички“, а со убавата водителка репортерите збореа пред самиот почеток на суперфиналето.

Не можеа веднаш, а да не се пошегуваат со неа, на сметка на тоа чие место го завзема, па ја прашаа дали се чувствува како Дара Бубамара.

 

Printskrin: Telegraf

„Не! (се смее) Јас не се чувствувам како некој кој дошол да помогне, да ги поддржи младите луѓе и да го прогласиме победникот. А, далеку од тоа, дека сум како Дара Бубамара. Прво, затоа што не сум пејачка, немам добар слух како нејзе, а потоа во самото жири сум од некој друг агол“, изјави Леа, со насмевка.

На прашањето како реагираше кога ја повикале да биде во жирито, таа изјавила?
„Јас сум дел од оваа куќа веќе 15 години, така да ова е мојата работна обврска и мое големо задоволство.

Слушнете го комплетниот разговор на следниот линк:

 

 

Ќе ви се допадне

Website https://animebee.to: Watch Flying Witch (Dub) animebee Episode 12 free anime

Website https://animeflv.uk: Watch Wan Jie Du Zun animeflv Episode 45 watch anime online

AnimeDao: Mazinger Z (Dub) anime episode 65 online free at https://animedao.nl a silent voice animedao

Watch Flowering Heart (Dub) Episode 26

Lawrence: http://www.lawrence.com/users/animefreakws/

Tawk: https://tawk.to/kissanimemx