(ВИДЕО) Над 1400 евра вредни нозе – Јелена Карлеуша се пофали со новиот подарок

Кога времето не иде во твоја корист, и кога не може да се разонодиш со сликање во бикини и оладување во некој базен, тогаш се забавуваш на малку поинаков начин. Како Карлеуша.
Во нејзиниот случај, се разбира и поскап.Таа одамна изјави дека се што заработува го троши на „крпички“, нешто што го докажува секој ден, со комбинациите на кои многумина и завдивуаат.90% од работите во нејзината гардероба чинат повеќе од просечната плата во Србија, а тоа е случај и со најновиот подарок.

Станува збор за виолетови чизми, толку длабоки да досегаат речиси до меѓуножјето. Се разбира, чизмите се брендирани, со потпис на „Baleciaga“, а цената на истите чини над 1400 евра.

☔️☔️☔️ #balenciaga

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Инаку Јелена пред се неколку дена себе си се почести со исти такви, што значи дека за истиот модел, само во друга боја, искеширала 280.000 динари. Јелена се пофали и со снимка на која на едната нога има црна, а на другата нова, виолетова чизма:

🖤💜#balenciaga #boots

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Scroll to Top