(Видео) Наполнав 93, а се чувствувам како да имам 74. Татататира: Бранко коцкица со порака

By

Бранко Миличевиќ, или како што  е познат како Бранко – коцкика на духовит начин се обраи со видео порака до   јавноста повикувајќи ги да останат во своите домови.

Глумецот го прослави својот роденден.

Јас децата од секогаш ги советував да ја кажуваат вистината, денеска немам што да кријам наполнив 93 години, но се чувствувам како да имам 74. Татататира„, рече Бранко.

Ќе ви се допадне

Armor Shop for Ladies and Gentlemen II (https://animeflix.nl/m/6zoZ) Episode 3 at ANIMEFLIX demon slayer animeflix

Watch The Rising of the Shield Hero Episode 21 at website https://kissanimeonline.com. See more demon slayer kissanime