(ВИДЕО) Таа е брутално секси на глисер – Направи ПОЛН ПОГОДОК, а интернетот чадеше

By
Бојана Ристивојевиќ е една од омилените лица на „Хепи“ телевизија, а кога ќе се соблече е вистинска секс – бомба.

Водителката на „Парови“, Бојана Ристивојевиќ, неодамна го покажа секси телото на Миконс, а веќе сега позира во Црна Гора.

Бојана повторно успеа да ги излуди своите фанови со фотки во бикини, по што пристигнуваа комплименти од сите страни.

Како Бојана и самата претходно нагласи, трудот и теретаната и тоа како и се исплатија, а нејзините фанови, но и сите мажи, навистина имаат во што да уживаат ова лето.

Погледнете го интервјуто со Бојана за српски Телеграф на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

online anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 13

AnimeHeaven One-Punch Man

Attack on Titan Season 2 (Dub)

AnimeHeaven Attack on Titan Season 3 Episode 9

AnimeHeaven DARLING in the FRANXX Episode 21