(ВИДЕО) Таа е брутално секси на глисер – Направи ПОЛН ПОГОДОК, а интернетот чадеше

By
Бојана Ристивојевиќ е една од омилените лица на „Хепи“ телевизија, а кога ќе се соблече е вистинска секс – бомба.

dobivaj vesti na viber

Водителката на „Парови“, Бојана Ристивојевиќ, неодамна го покажа секси телото на Миконс, а веќе сега позира во Црна Гора.

Бојана повторно успеа да ги излуди своите фанови со фотки во бикини, по што пристигнуваа комплименти од сите страни.

Како Бојана и самата претходно нагласи, трудот и теретаната и тоа како и се исплатија, а нејзините фанови, но и сите мажи, навистина имаат во што да уживаат ова лето.

Погледнете го интервјуто со Бојана за српски Телеграф на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

go88 âu go88 rút tiền trong bao lâu GO88 - Thiên Đường Giải Trí Online, Game Bài Online

https://sunwin.fan/