(ВИДЕО) Тамара и Макарон уживаа на јахтата во Црна Гора – А кога се соблече бизнисменот…

By
Бизнисменот ужива на црногорското крајбрежје со Тамара со која го минува речиси секој ден.

Таа и Дејан Палиќ одамна ја завршија својата врска, но како што и самата Тамара изјави, остнаа во одлични односи.

Тоа го докажа и овие денови во Црна Гора, каде речиси секој ден го минуваат заедно, а Макарона се труди да Тамара ништо не и фали, и максимално да ужива.

Така пред неколку дена цел ден го минаа на лускузен брод, и тоа во друштво на момчето на Сандра Африка, Александра Московљевиќ, како и некогашната учесничка од Големиот Брат, Мануел Стојановиќ.

Тамара се сликала на јахта, но во долг фустан поради тоа што во бикини сеуште не се сликнала, поради проблемот со задникот, а потоа се соблече во Макарон.

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89) on

Како што веќе и претходно пишувавме, Макарона во последно време, прилично се има променето, поточно нафрли некој вишок килце, па погледнете сега како изгледа – само во шорц.

 

Еве и уште неколку слики од Дејан од Црна Гора:

Погледнете го на следниот линк, и интервјуто на Тамара пред заминувањето во Црна Гора:

 

Ќе ви се допадне

Watch Timbre A to Z Episode Full

TwistMoe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch anime online for free at KissAnime kissanime plus

AnimeTV: Heaven's Design Team anime episode 12 online free at https://animetv.cc anime tv shows online

Thingiverse: https://www.thingiverse.com/kissanimemx/designs

Dribbble: https://dribbble.com/animefreakws/about