(Фото) Мила Кунис неугледна без шминка

By

Американските медиуми објавија папарацо фотки од холивудска актерка Мила Кунис на кои таа е без шминка, облечена во широк џемпер и со коса врзана во опавче. Сликите направени на улица во Лос Анџелес предизвикаа поделени мислења. Некои велат дека Кунис и без шминка е убава и природна, а други, пак, искоментираа дека без шминка и фризура е неугледна, па дека не би ја познале на улица.

Популарната глумица, која е мажена за актерот Ештон Кучер, во моментов е актуелна со филмот „Шпионот што ме откачи“.

Ќе ви се допадне

Website https://animeheaven.pro: Watch Sam to Chip no wa Hachamecha Dai Race animeheaven Episode Full dragon ball super anime heaven

Watch anime online for free at 4Anime my hero academia 4anime

Watch My Dear Marie (Dub) Episode 3

Website https://gogoanime.be: Watch Soul Hunter (Dub) gogoanime Episode 26 boruto gogoanime

Bit: http://bit.do/https-animefreak-ws

Gogoanimebe peatix: https://gogoanimebe.peatix.com/