(Фото) Рики Мартин сподели фотографии од 6-месечниот син

By

Рики Мартин (48) и неговиот сопруг Џуан споделија фотографии од 6-месечниот син син Рен.

„Бебето на куќата“ – пишува популарниот латино музичар, за фотографијата од синот.

Рики Марин стана татко на близнаци со помош на сурогат-мајка во 2008 година. Рики и Џуан ја добија ќерката  Лусија на крајот на 2018 година.

РенРенРенРен

Рен

Ќе ви се допадне

TONIKAWA: Over the Moon For You (https://gogoanime.be/m/B1ov) Episode 12 at website https://gogoanime.be. See more the daily life of the immortal king gogoanime

That Time I Got Reincarnated as a Slime: Tales - Veldora's Journal (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/VE6r) Episode Full at website https://kissanimeonline.com paradise kiss anime