Синот на Лиза Мари Присли, Бенџамин Кеуф, почина на 27 години

By

Бенџамин Кеуф, син на актерката Лиза Мари Присли и внук на кралот на рокенролот Елвис Присли, почина на 27 години.

TMZ пренесува дека Кеуф се самуоубил со пиштол.

Менаџерот на Лиза Мари Присли, Роџер Видиновски, ја потврди смртта.

„Таа е целосно скршена од срцето, незапирлива и надвор од уништената, но обидувајќи се да остане силна за нејзините 11-годишни близнаци и нејзината најстара ќерка Рајли. Таа го обожаваше тоа момче. Тој беше љубов на нејзиниот живот “.

Таткото на Кео е пејач-пејач Дени Кеуф, а неговата сестра е пејачката Рајли Кео (31).

Ќе ви се допадне

Website https://animeheaven.pro: Watch Shounen Maid: Onna wa Dokyou, Otoko wa Aikyou? animeheaven Episode Full anime heaven anime

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE

Shadows House (https://aniwatch.pro/m/JL0N) Episode 13

Website https://gogoanime.be: Watch Doraemon the Movie: Nobita and the Birth of Japan 2016 gogoanime Episode Full gogoanime demon slayer

: www.linkedin.com/in/kissanimemx

Cuchi hochiminhcity: http://www.cuchi.hochiminhcity.gov.vn/Lists/Hoi_Dap_DB/DispForm.aspx?ID=2335