Бен Афлек сака да му се врати поранешната девојка Ана де Армас

By

Познатиот холивудски актер Бен Афлек посакува повторно да биде со неговата колешка, Кубанката Ана де Армас, со која неодамна раскина. Ова го открива негов близок пријател кој раскажа дека на Бен тешко му паднала разделбата.

Тој вели дека и многумина биле загрижени и за неговото здравје.

„Откако се разделија, Бен има многу ослабено. Пуштил брада и коса и постојано делуваше изморено. Папараците често го ловеа во лежерно издание. Немаше спиено со денови поради Ана“, открил изворот.

Тој вели дека некое време сигурно ќе биде сам и дека тоа е најдобра опција за него.

„Сега е фокусран на себе и своите деца. Ние што сме му пријатели го советуваме да се фокусира на работата и да не влегува во нова љубовна авантура“, вели изворот за Mirror on Saturday.

Тој вели дека врсата меѓу Бен и Ана била комплицирана и затоа прекинале.

„Ана ја прекина врската која едноставно беше прекомплицирана. Таа не сака да живее во Лос Анџелес, а Бен очиглено мора поради своите деца кои живеат таму. На крајот донесоа одлука да се разделат, но да останат пријатели“, додава пријателот на Бен.

 

 

 

 

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

One Piece Episode 993

4Anime JUJUTSU KAISEN (Dub)

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

english dubbed anime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)