Брижит Бардо модна икона и по 45 години

By

За актерката Брижит Бардо и 45 години подоцна може да се рече дека е модна икона. Французинка, бунтовничка, доследна и храбра во својот израз, таа е инспиративна во секое време. Иако фотографиите се од пред 45 години таа и денес плени со својот стил.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch The Eccentric Family animeflix Episode 13 animeflix black butler

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Miko no Tsutome! (https://wcostream.cc/m/kP5n) Episode 2

Website https://4anime.biz: Watch Major: Message 4anime Episode Full persona 4 the animation online

Snupps: https://www.snupps.com/animeflixnl

Voz: https://voz.vn/u/animefreakws.1746641/#about